“Няш-мяш” Поклонська написала звернення в ГПУ, в якому просить “покарати” українських політиків (Фото)

поклонська«Депутат» російської Держдуми від окупованого Криму Наталія Поклонська знову відзначилася у своєму ставленні до України. Цього разу «Няш-мяш» написала публічне звернення у Генпрокуратуру України, в якому просить Юрія Луценка провести розслідування стосовно  українських політиків.

Свій творчий «шедевр» сепаратистка розмістила у Фейсбук, щоправда, попередньо відключила можливість писати коментарі під постом.

Так, у своїй заяві Поклонська просить «розслідувати випадки геноциду українського народу за мовною ознакою і політичними поглядами, що здійснюється з 2013 року по теперішній час членами злочинної націоналістичної профашистської організації, що здійснила державний переворот і збройне захоплення влади на Україні в 2013 – 2014 роках».

На цьому зрадниця України не заспокоїлася. «Кримська няша» пригадала і про події в Одесі зі спаленням Будинку профспілок, і про криваву бійню на Донбасі.

Проте у всьому звинувачує не російського агресора, а нашу державу.

"Прошу внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати розслідування, надавши мені як заявнику виписку з Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення Пашинським С.В, Парубієм А.В., Яценюком А.Б., Кличко В.В., Наливайченко В. А., Ярошем Д.А., Білецьким А.Е., Шухевичем Ю.Р., Карпюком М.А., Порошенком П.О., Турчиновим О.В., Тягнибоком О.Я., Аваковим А.Б. , Махніцьким О.І., Заманом В.М., Мосійчуком І.В., Тенюхом І.Й. та іншими членами злочинної організації кримінальних злочинів", - зазначається в заяві.