Нуланд різко висловилась про агресію Росії і новий план РФ щодо України (Відео)

Попри наміри Кремля виставити себе жертвою перед світом через начебто загрозу НАТО, саме Росія з 2014 року є країною-агресором по відношенню до України.

Про це заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила журналістам на брифінгу.

“Саме Росія створила цю кризу з нічого. Саме Росія накопичила сто тисяч військових на кордонах України”, – сказала Нуланд.

За словами Нуланд, окрім загрозливого накопичення російських військ на кордонах, Росія має намір “чужими руками” в своїх інтересах розхитати ситуацію в Україні зсередини.

“Саме Росія приготувала внутрішній саботаж, дестабілізацію та варіанти (дій – ред.) під чужим прапором в Україні”, – заявила представниця Держдепу США.

Заступниця держсекретаря США наголосила, що Україна ніколи не була загрозою для Росії, як і НАТО, бо НАТО - це оборонний альянс. Тоді як дії Росії - це агресія.

"Саме Росія вивергнула дезінформацію та брехню про Україну, США, та НАТО, щоб виправдати власні дії", - наголосила Вікторія Нуланд.

Читайте також: Кремль висунув умови НАТО щодо України і оприлюднив проект нового договору РФ і США (Текст) 

Нагадаємо, Росія стягнула до кордонів України війська і в ультимативній формі наполягає на письмових гарантіях Заходу не приймати Україну в НАТО. Цього тижня почалась серія переговорів США, НАТО з Росією.

Читайте також: Вторгнення РФ в Україну: США на переговорах відкинули ультиматум Кремля, Росія висунула нові умови (Відео)

Для прогресу цих переговорів Захід закликає РФ відвести свої війська від кордонів України. Росія ж цього не робить і далі вимагає від США та Альянсу нових "гарантій безпеки".

Читайте також: “Вкрай небезпечна ситуація для України”, – у Центрі імені Разумкова оцінили хід переговорів США і РФ (Відео)

Більше - у відео Фактів ICTV та у повній версії брифінгу Вікторії Нуланд у відео Державного департаменту США

0 0 голосів
Рейтинг публікації
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
харків'янин

оскільки рф має на меті якомога більше послабити Україну, то зеленський-президент втілює ті наміри якнайкраще. Тому я впевнений, що зеленського необхідно якнайшвидше усунути від влади

Сергій

Браво, Вікторія! Дуже добре, що Ви все розумієте, що витворяє цей “недоимперец”, але побачимо по результатах переговорів, які Ви проводите з фашистським режимом. Хотілося б, щоби Ви послали цього випердка куда подалі з його мультіматумами. Рахую, вже пора рішуче бити по цій рижій, наглій морді!!!!