Нуланд прилітала в Москву поговорити із Сурковим про Донбас. Що відомо про підсумки розмови (Відео)

ф1Представниця Держдепу США прибула до столиці Росії, аби поговорити про український Донбас.

Відомо, що вона зустрічалась із заступником глави зовнішньополітичного відомства РФ та із помічником Президента Росії.

Зустріч Нулан і Суркова, якого вважають кремлівським куратором самопроголошених утворень на Донбасі, вже підтвердили і прокоментували в Кремлі.

Там, без зайвих слів повідомили, що зустріч і не могла мати результату.

“Це короткий обмін думками”, – охарктеризував зустріч речник Кремлі Дмитро Пєсков.

Більше сказала Вікторія Нуланд.

США не визнають вибори в окупованих районах Донецької і Луганської областей, якщо вони будуть суперечити Мінським угодам, заявила помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд після зустрічі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим, передає УНІАН.

"Ми як ніхто інший в міжнародному співтоваристві не визнаємо результатів виборів на Донбасі, які суперечать Мінським угодам, українським законам і стандартам ОБСЄ. Те, що група людей сама вирішила проводити вибори на Донбасі, не приведе до миру і безпеки. Замість цього ми закликаємо їх зосередитися на підготовці виборів, передбачених Мінськими домовленостями", - заявила вона.

Нуланд додала, що США наполягають на якнайшвидшій реалізації Мінських угод.

"Настав час "натиснути на газ". Це буде сприяти миру і безпеці в Україні, добре для російсько-українських відносин і для відносин США з Росією. Як говорив президент США, якщо і коли Мінськ-2 буде виконаний, санкції буде знято. Важливо продовжувати діалог і намагатися вирішити ці питання разом", - сказала вона.