Інститут дослідження війни сказав, які три цілі після взяття Лисичанська може обрати армія РФ (Мапа, Відео)

Після захоплення Лисичанська армія РФ буде продовжувати наступ на Донбасі на Донеччині з метою захопити Слов’янськ, Сіверськ чи Бахмут.

Про це повідомляє Інститут дослідження війни (ISW).

“Ймовірно, Збройні сили України продовжуватимуть бойовий відхід у бік траси Е40, яка пролягає зі Слов’янська через Бахмут у бік Дебальцевого. Чи оберуть українські війська наразі оборону навколо Сіверська – поки незрозуміло”, – кажуть у ISW.

Читайте також: РФ бреше про повне захоплення Луганщини – Гайдай повідомив про місця боїв (Мапа, Відео)

Вашингтонські аналітики вважають, що ціллю армії РФ далі може стати взяття Слов'янська або ж Бахмута чи Сіверська. Вірогідна також оперативна пауза, яку можуть взяти для перегрупування війська РФ після виснажливих боїв на Луганщині.

Читайте також: Британська розвідка назвала наступні дії військ РФ у війні проти України

Американські аналітики також відзначають, що брати Лисичанськ Путін призначив відразу двох генералів, що свідчить про недовіру очільника Кремля молодшим офіцерам. ISW пише, що за Лисичанськ та район на захід від нього відповідали командувач Центральним військовим округом генерал-полковник Олександр Лапін та командувач Повітряно-космічними силами Росії генерал армії Сергій Суворікін (який також командує "південною" групою військ Росії в Україні).

Більше про цих генералів - у відео ТСН