Новини перемир’я: вночі в результаті зіткнення з бойовиками загинули двоє бійців “Азова”

загружено

Вночі в результаті зіткнення з бойовиками загинули двоє бійців “Азова”. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Антон Геращенко.

“Сьогодні вночі в рамках припинення вогню і перемир’я в місті Павлополе, що в 25 км від Маріуполя відбулася дружня зустріч бійців полку Національної Гвардії “Азов” з диверсійно-розвідувальною групою “Азова”. В результаті проведення мирних переговорів бійцями полку Нацгвардії “Азов” була знищена снайперська пара бойовиків. Трупи загиблих бойовиків можна отримати, звернувшись на базу полку “Азов” у Маріуполі”, – написав він.

Крім того, на фугасі підірвався джип з бойовиками.

"Оскільки заряд фугасу був розрахований на підрив танка, то швидше за все там в живих не залишилося нікого", - зазначив Геращенко.

В результаті зіткнення загинули двоє бійців "Азова", ще двоє отримали важкі і один - легкі поранення. Зараз вирішується питання про евакуацію поранених в Київ для лікування та реабілітації.

Раніше прес-центр АТО повідомляв, що, незважаючи на оголошене перемир'я, очью бойовики обстріляли донецький аеропорт з підствольного гранатомета.

Також про обстріл своїх позицій повідомляло оперативне командування "Північ".