Новинський відмовився від мандата народного депутата України (Документ)

Вадим Новинський. Фото – Фейсбук нардепа

Вадим Новинський заявив, що у час війни користі із нього буде більше у бізнесі і гуманітарних проєктах.

Про намір скласти із себе повноваження народного депутата України Вадим Новинський повідомив у Фейсбук. Він опублікував відповідну заяву, подану до Верховної ради України.

Серед причин такого свого рішення Новинський назвав окупацію військами РФ Маріуполя, виборці якого і обрали його в 2019 році народним депутатом України.

"За нових драматичних обставин, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час та обставини диктують інші пріоритети. Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській православній церкві та на відновленні зруйнованих храмів", - заявив Вадим Новинський.

Довідково: Вадим Новинський зараз – позафракційний народний депутат України. У минулому він був членом "Партії регіонів", пізніше - вже забороненого "Опозиційного блоку". Народним депутатом він був кілька скликань ВР.

Новинський - засновник фінансово-промислової групи "Смарт-Холдинг" і власник блокувального пакета акцій компанії "Метінвест". Крім того, Вадим Новинський - протодиякон УПЦ (МП) і засновник благодійного фонду "На честь покрови пресвятої Богородиці".