Новий успіх ЗСУ на передовій Донбасу: бойовики намагаються приховати втрату своїх позицій (Мапа)

АТО-прапор Укр в будяках фото facebook.com ato.newsУкраїнські військові на передовій Донбасу суттєво просунулись вперед, натомість російські окупанти намагаються приховати від свого російського командування, що втратили частину окупованої “ДНР” території.

На повідомлення сепаратистів про те, що бойовики “ДНР” втратили свій контроль за частиною раніше окупованої території під Горлівкою, звернув увагу український блогер Necro Mancer. Він навів повідомлення так званого “першого коменданта” окупованої “ДНР” Горлівки Ігоря Безлера, в якому Безлер обурюється, що російські окупанти Донбасу повідомляють про що завгодно, а от “про те, що ЗСУ зі сторони Шумів уже перейшли канал – тиша”.

Сепаратист Безлер впевнений, що невдовзі під носом у бойовиків українські військові заберуть під свій контроль всю ділянку під окупованою “ДНР” Горлівкою, яку на карті показав Безлер.

“Потім буде, як з Травневим і Гладосовим”, – натякнув Безлер на попередню велику втрату бойовиками окупованих “ДНР” територій на цій ділянці фронту.

Читайте також: У бойовиків паніка: стало відоме стратегічне значення просування ЗСУ під Горлівкою (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», без порушення Мінських угод Травневе і Гладосове на Світлодарській дузі українські бійці взяли під контроль в листопаді 2017 року в ході успішної спецоперації, яку втілили непомітно для російських окупантів.

Читайте також: Далі — окупований Первомайськ: як українські військові вирівняли лінію фронту на Донбасі (Відео)

До весни 2018 року бійці ЗСУ без порушення Мінська вирівняли лінію фронту на Донбасі від Світлодарської дуги до Попасної, взявши під контроль загалом 5 раніше окупованих населених пунктів: Травневе, Гладосове, Верхньоторецьке, Катеринівку та Новоолександрівку.

Читайте також: Селища на Донбасі, про які бойовики розпускають брехню, офіційно стали підконтрольними Україні (Мапа)

13 червня 2018 року на своєму засіданні Уряд України офіційно вивів Гладосове, Травневе і Новоолександрівку з переліку населених пунктів Донбасу, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, і включив ці села Донецької і Луганської області до переліку розташованих на лінії розмежування.

ф1

ф2