Новий транш МВФ для України: у Мінфіні сказали, коли чекати

Рішення про виділення Україні нового траншу у $700 мільйонів Міжнародний валютний фонд може прийняти вже наступного місяця.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Мінфін проінформував про успішні переговори з представниками Міжнародного валютного фонду в рамках програми “Stand-by”.

“Вітаю досягнення на робочому рівні рішення про завершення першого перегляду програми «Стенд-бай». Ми наполегливо працювали для досягнення позитивного результату. Для України МВФ є одним з ключових партнерів у проведенні реформ та забезпеченні макроекономічної стабільності країни. Ми очікуємо, що рішення Радою МВФ про виділення другого траншу та про продовження програми до кінця червня 2022 року буде розглянуто вже цього листопада”, – цитує міністра фінансів України Сергія Марченка сайт Мінфіну.

У МВФ офіційно заявили, що на рівні персоналу з українською стороною досягнуто угоди про перегляд програми "Stand-by", що відкриває шлях до виділення Україні нового траншу МВФ.

"Команда МВФ і українська влада досягли угоди на рівні персоналу щодо політики підтримки реформ у країні в контексті угоди про резервне кредитування Stand-by. Завершення першого перегляду дозволить виплатити 500 мільйонів SDR (близько 700 мільйонів доларів США)", - заявили в МВФ.

https://mof.gov.ua/uk/news/mvf_ta_ukraina_dosiagli_na_robochomu_rivni_rishennia_pro_zavershennia_pershogo_peregliadu_programi_spivpratsi_z_mvf-3138