Новий рік у Тернополі буде без феєрверків

IMG_2677-nЗаборону за застосування феєрверків, що діє у Тернополі до завершення АТО, скасовувати чи пом’якшувати не будуть.

Відтак на час новорічних свят заборона на застосуванян піротехніки діятиме, нагадує міська влада. Більше того, порушників, у тому числі й ресторани, обіцяють штрафувати.

Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів звертає увагу керівників закладів ресторанного та готельного господарства, мешканців міста на обов’язкове виконання рішення виконавчого комітету «Про додаткові заходи безпеки» в частині заборони використання піротехнічних засобів (феєрверків) на території м. Тернополя до моменту завершення антитерористичної операції. Це означає, що така заборона діятиме також у період новорічно-різдвяних свят.

Працівники управління муніципальної поліції спільно з представниками правоохоронних органів проводять постійні перевірки дотримання закладами правил благоустрою міста та виконання зазначеного рішення. Під час святкування новорічних та різдвяних свят буде посилено контроль за застосуванням піротехнічних засобів.

За результатами проведених перевірок при виявленні порушень нічні режими роботи закладів ресторанного господарства буде скасовано.