Новий Головнокомандувач ЗСУ розповів, чого найближчим часом очікувати українському війську (Відео)

Руслан Хомчак. Фото з відкритих джерел
Руслан Хомчак. Фото з відкритих джерел

“Я сюди прийшов не з тим, щоб зняти всіх з посад”, – так заявив про своє призначення на посаду начальника Генштабу і Головнокомандувача ЗСУ генерал Руслан Хомчак.

В ексклюзивній розмові з журналістом ТСН. Тиждень новий Головнокомандувач ЗСУ розповів, чого слід очікувати у війську найближчим часом.

Зокрема, Хомчак зазначив, що змінювати командувача ООС генерала Сирського наміру не має.

“Питання, що він не впорається з обов’язками, не стоїть”, – заявив про командувача ООС начальник Генштабу ЗСУ, зазначивши, що Сирський може бути звільнений із цієї посади “в разі перестановки”.

Читайте також: Кадрова політика Зеленського: новий Президент призначає на посади друзів (Відео)

Також Руслан Хомчак спростував чутки про внутрішній конфлікт у командування ЗСУ.

“У мене жодних конфліктів ні з ким нема… В нас службові нормальні стосунки”, – підкреслив Головнокомандувач ЗСУ, зазначивши, що армії в час конфлікту на Донбасі потрібна єдність.

За Іловайськ стверджує, йому не соромно, і “опускати очі” не буде, бо знає пр оцю військову операцію “більше всіх”, оскільки сам там був.

Що ж до армії, яку буде будувати новий начальник Генштабу ЗСУ, то, каже Руслан Хомчак, це має бути армія, в якій військові з радістю йшли б на службу захисту України і живі-здорові повертались за служби додому, щоб знову вранці іти захищати Україну.

Більше подробиць -у сюжеті ТСН. Тиждень