Новий глава ОБСЄ прибув до прифронтового Маріуполя (Фото)

Глава МЗС Австрії, який очолює ОБСЄ, приїхав із робочою поїздкою до України, аби на власні очі побачити роботу місії ОБСЄ в зоні АТО.

Відтак у супроводі глави МЗС України він вже сьогодні прибув до Маріуполя.

Фото – Твіттер МЗС України.

“Павло Клімкін та СебастьянКурц прибули до м.Маріуполь. Попереду насичена програма”, – йдеться у супровідному тексті до фото.

Раніше МЗС України повідомляло, що 3-4 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Діючий голова ОБСЄ, Федеральний міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц здійснять робочий візит до Донецької області.

"Метою візиту є ознайомлення керівника зовнішньополітичного відомства Австрії на початку головування цієї країни в ОБСЄ із  станом імплементації Мінських домовленостей, соціально-економічною ситуацією в регіоні, зумовленою військовою агресією Росії проти України, а також реалізацією доброчинних проектів за участі австрійських гуманітарних організацій.

П.Клімкін та С.Курц обговорять зусилля Австрійського головування в ОБСЄ в 2017 році, спрямовані на врегулювання конфлікту в та навколо України, у т.ч. щодо перспективи розгортання озброєної поліцейської місії ОБСЄ в окремих районах Донецької та Луганської областей, зміцнення потенціалу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з метою здійснення ефективного моніторингу та верифікації виконання Мінських домовленостей

Запланована також зустріч міністрів з керівництвом місцевої обласної та міської адміністрацій, членами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - йшлося в повідомленні МЗС України.

Вилетіли до Маріуполя представники зовнішньополітичних відомств двох країн із Дніпропетровська.

ф7ф6

ф1ф2ф3