Новий етап у справі Порошенка: з’ясувалась ключова обставина (Відео)

Ключовою обставиною в кримінальному провадженні щодо підозри п’ятого президента України у держзраді є відкритість, неупередженість та об’єктивність слідства і суду. Саме за цією ознакою західні партнери України робитимуть висновки щодо досягнення верховенства права в Україні.

Як повідомляють Факт Тижня ICTV, про це заявив екс-глава МЗС України Павло Клімкін.

“Можна зробити 55 успішних реформ, але не просунутись в судовій реформі, і вони будуть вважати, що прогрес – нуль. Тому, чи буде слідство у цій справі відкритим і неупередженим, – це дуже серйозна історія з точки зору іміджу України”, – сказав Клімкін.

Тим часом західні партнери вже закликали нинішню владу України не втручатись у слідство і не перетворювати справу Порошенка у політичну.

Читайте також: Порошенку інкримінують фінансування тероризму і держзраду. Все, що відомо про підозру (Відео)

Наразі ж у кримінальному провадженні - новий етап. У Генпрокуратурі повідомляють, що у справі за підозрою Петра Порошенка у держзраді проситимуть у суду арешту п'ятого президента з можливістю внесення застави в 1 мільярд гривень.

Сам Петро Порошенко заявляє, що відкрите кримінальне провадження за підозрою його в держзраді - це політично вмотивована справа. Повернутись в Україну з робочої поїздки до Європи Порошенко має намір до середини січня 2022 року.

Читайте також: “Поговоримо, хто зрадник”, – підозрюваний у держзраді Порошенко назвав час свого повернення в Україну (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті Фактів Тижня ICTV