Нову стратегію розвитку Тернопільської області розробляти хочуть за новими принципами

Терноп область - гарна картинка, але вертикальна і вузькаРеальні показники стану справ в області, орієнтація на європейські стандарти, залучення широкого кола громадськості та фахівців – саме за такими принципами працюють над розробкою нової стратегії розвитку Тернопільщини до 2020 року.

На цьому наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк під час організаційного засідання з питань розробки проекту документу, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

«Лише точно окресливши напрям розвитку можна досягти успіху, – акцентував увагу очільник краю. – Участь у формуванні стратегії повинні брати усі, адже стратегія розвитку області – це базовий документ для розвитку нашого краю. Тільки  злагоджена ефективна співпраця та фаховий підхід дасть позитивний результат».

Під час засідання представники департаментів облдержадміністрації прозвітували про зроблене та озвучили пропозиції, на основі яких формуватимуть основні цілі нової Стратегії.

На наступне засідання планують запросити близько 100 фахівців із різних районів краю та керівників підприємств, науковців, представників громадських організацій. Тоді ж озвучать головні тематичні напрямки, покладені в основу нової  Стратегії.