Нову пожежну частину відкрили на Тернопільщині (Фото)

фото: Зборівська РДА
фото: Зборівська РДА

Подія відбулася у селі Загір’я, що у Зборівському районі, повідомляється на сторінці Фейсбук Зборівської РДА.

Тут урочисто відкрили 37-му пожежну частину, створення якої стало результатом спільних зусиль обласної, районної та місцевої влади.

Пожежна команда обслуговуватиме села Загір’я, Панасівка, Чорний Ліс та хутір Ліщина.

У даний час для забезпечення роботи Загір’янської сільської пожежної команди з сільського бюджету передбачено 58500 гривень. У штаті команди – 2 працівники. Приміщення для пожежної команди переобладнане та пристосоване (дане приміщення колишнього колгоспного автопарку), для зберігання пожежної машини площею – 36 м кв., диспетчерська кімната – 28 м кв.

Від сьогодні безпеку мешканців Загір’янської сільради оберігатиме команда вогнеборців на пожежному автомобілі АЦ-40 (130) 63 Б високої прохідності.

фото: Зборівська РДА
фото: Зборівська РДА

Після урочистого перерізання стрічки, представники влади поспілкувалися з особовим складом підрозділу стосовно проблем сьогодення, ознайомили рятувальників з ходом реформ у державі та Службі порятунку, оглянули матеріально-технічну частину та побутові умови несення служби вогнеборців.

Для покращення боєздатності пожежно-рятувального підрозділу районного центру почесні візитери вручили колективу рятувальників новий сучасний захисний одяг.