Новоприбулих російських окупантів у Горлівці залякують “кадирівцями” – соцмережі

бойовик-зброя з триколоромДо бойовиків в окуповану українську Горлівку прибуло поповненняз Росії. Як повідомляє група “Нова Горлівка” у соцмережі, російські військові поки бояться самі ходити містом.

“Бачили вчора “огірків” (молодих бійців), випустили “в увольнітєльную” з “Барнслі” (комплекс, бе російські військові облаштували свою базу – ре.). Зовсім молоді пацани, з подивом розглядали місто, але скрізь ходили зграйкою і постійно озиралися, “зашугали” їх, як видно, по-повній”, – пишуть українські патріоти про звичаї окупантів Горлівки.

Читайте також: У Росію з Горлівки сьогодні відправили черговий “вантаж-200”

Розповіли ж новобранцям-окупантам бойовики про те, що таких же російських військових в окупованій Горлівці раніше викрадали “кадирівці”, а потім вимагали у продичів викуп, прикриваючись українською стороною.ВІдтак страхи молодих російських окупантів горлівчанам зрозумілі.

Читайте також: Серед бойовиків «ДНР» паніка і репресії — розігнали найбільшу і «елітну» банду

“І зрозуміти їх можна, ордо розповів цікаву історію про те, як “кадирівці” залишилися без грошей і щоб якось компенсувати свої витрати взяли і… викрали російського офіцера і зажадали викуп – бАндерівці, голова різати будуть дэнги давай, давай дэнги… викупили… як завжди родичі”, – написали мешкацні окупованої Горлівки.