Нового Екзарха Одеського УГКЦ рукоположать у квітні

ArticleImages_55338_myxajlo_bubnij7 квітня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у відбудеться архиєрейська хіротонія єромонаха Михайла (Бубнія), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Інтронізація (введення в уряд) нового Екзарха Одеського відбудеться 12 квітня в Одесі у храмі Святого апостола Андрія Первозванного. У день інтронізації буде зачитано декрет Глави УГКЦ  Блаженнішого Святослава про призначення Екзарха Одеського Адміністратором вакантного престолу новоствореного Кримського екзархату.

Як повідомлялося, 13 лютого 2014 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Римський взяв до уваги рішення Синоду єпископів Української греко-католицької церкви про поділ Одесько-Кримського екзархату УГКЦ на Одеський, з осідком в Одесі, і Кримський, з осідком у Сімферополі.

Також Папа Франциск дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів на єпископа та призначення на Екзарха Одеського високопреподобного отця Михайла Бубнія, дотеперішнього настоятеля монастиря отців редемптористів в Івано-Франківську та пароха парафії Матері Божої Неустанної Помочі, надаючи йому титулярний осідок Тубурсіко-Буре.