Нові випадки коронавірусу на Тернопільщині виявляють другу добу поспіль (Мапа)

ф1За добу 20 травня на Тернопільщині знову лабораторно діагностували коронавірус у нових пацієнтів.

“За попередню добу проведено 271 дослідження, підтверджено вперше 9 випадків зараження вірусом Covid-19” – повідомив сьогодні вранці Тернопільський обласний лабораторний центр.

Як ідеться в повідомленні, із 9-ти нових хворих на Тернопільщині за останню добу 7 виявили у Кременецькому районі та по одному в Шумському і Бучацькому районах області.

Читайте також: Нові випадки коронавірусу зафіксували на Тернопільщині (Мапа)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за даними обласного лабораторного центру, за добу 19 травня на Тернопільщині лабораторно були підтверджені 8 нових випадків Covid-19, тоді як за добу 18 травня в обалсті не було жодного нового випадку коронавірусу. Таким чином, цього тижня нові випадки коронавірусу на Тернопільщині лабораторні досліждження виявляють уже другу добу поспіль.

Читайте також: Глава МОЗ назвав епіцентр епідемії коронавірусу в Україні (Відео)

Загалом на ранок 21 травня, за даними обласного лабораторного центру МОЗ, на Тернопільщині з початку пандемії лабораторно підтверджено 1 тисячу 98 діагнозів “коронавірус”, 23 з яких стали летальними. Одужали з початку спалаху після лікування коронавірусної інфекції 678 хворих мешканців Тернопільщини, 31 з яких – за останню добу.