Нові тарифи на проїзд у Тернополі: без готівки, але з першим в Україні “єдиним квитком” (Відео)

Тернопіль кардинально змінює систему оплати за проїзд у громадському транспорті, першим серед міст України запроваджуючи єдиний квиток”.

Як повідомляє сайт мерії, відповідні рішення на своєму засіданні 22 вересня прийняв виконком Тернопільської міської ради.

Відповідно до цих рішень, Тернопіль із 1 жовтня переходить виключно на безготівкову форму оплати проїзду у громадському транспорті. Вид транспорту значення не має, а от від джерела оплати залежатиме тариф, який з 1 жовтня зростає. Так, власники “Картки тернополянина” за проїзд тепер сплачуватимуть 8 гривень, проїзного квитка – 9 гривень, з банківської картки – 10 гривень.

Влада міста запевняє: всі чинні пільги з оплати за проїзд у Тернополі будуть діяти і далі.

Щоб компенсувати зростання тарифів на проїзд у Тернополі, в місті запроваджують "єдиний квиток": чек про оплату проїзду буде чинним і при пересадці на наступний тролейбус чи автобус впродовж пів години, тобто при пересадці знову платити не доведеться.

Міський голова стверджує, що Тернопіль 1 жовтня стане першим містом України, в якому запроваджений "єдиний квиток" на проїзд у громадському транспорті.

Міська влада Тернополя також опублікувала перелік місць, де городяни і гості Тернополя можуть поповнити "Картку тернополянина" чи придбати разовий проїзний.

Більше подробиць про нововведення оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя з 1 жовтня - у сюжеті TV-4.