Нові пункти пропуску на Донбасі і не тільки: Україна і РФ досягли домовленостей у Мінську

Мінськ-місце переговорів президент готель зовніПредставники України та Росії 11 березня на засіданні Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську досягли домовленостей за чотирма пунктами.

Про це повідомив сайт Президента України, зазначивши, що в цих мінських переговорах участь брали глава Офісу Президента України та заступник глави Адміністарції Президента Росії.

Серед досягнутих домовленостей – питання обміну полоненими, остаточні списки яких мають бути подані якнайшвидше, а також відкриття двох пунктів пропуску на лінінії розмежування на Донбасі на Луганщині – у Щасті та Золотому.

Також представники України і Росії домовились щодо розведення сил на лінії фронту на Донбасі.

Крім того, йдеться в повідомленні Офісу Президента України, на базі політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи представники України і РФ хочуть створити Консультативну раду.

Читайте також: Представники Зеленського і Путіна зустрічались у Мінську

Це були вже другі переговори в Мінську на рівні глави Офісу Зеленського Андрія Єрмака та заступника глави Адміністрації Президента Росії Путіна Дмитра Козака. Перші у такому складі відбулись близько двох тижнів тому.

5 березня Президент України заявив, що в Мінську українська сторона передала список із понад 200 прізвищ для обміну утримуваними особами і полоненими з ОРДЛО.