Нові ліхтарі у центрі Тернополя економитимуть електроенергію (Фото)

PA300005-nУ сквері, що на вулиці В’ячеслава Чорновола, представники КП «Тернопільміськсвітло» замінюють вуличне освітлення. 

Про це днями повідомили у Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Читайте також. Тернопіль: скандал на сесії міськради спричинили земельні питання (Відео)

Як розповів директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький, незабаром у сквері засяють нові ліхтарі виробництва тернопільської корпорації «Ватра». Весь тиждень там із землі стирчали кабелі (див. фото – прим.).

- Зараз у сквері прокладають кабелі та облаштовують фундаменти під опори світильників. Ліхтарі будуть виконані у стилі тих, що навесні цього року обладнали на вулиці Сагайдачного, - розповів Олег Лехіцький. - Однак на Сагайдачного ліхтарі мають два плафони, а у сквері на вул. В.Чорновола ліхтарі матимуть по одному.

Читайте також. Чи місце торгово-розважально-офісному центру на площі Героїв Євромайдану? (Фото)

Планувалося, що вже 1 листопада тернополяни зможуть оцінити нове освітлення.

- Нові ліхтарі гармонійно впишуться в архітектурний ансамбль центральних вулиць Тернополя, - вважає пан Лехіцький. - Окрім того, нові світильники – світлодіодні, тому споживають електроенергії менше, ніж ті, що були тут раніше, відтак допоможуть економити електроенергію. При цьому вони забезпечать достатньо якісне освітлення, яке відповідає всім стандартам і нормам.

Власне, освітлення там було конче необхідне, бо, окрім світла із двох-трьох закладів громадського харчування, там більше нічого не було. Старі ліхтарі не світили. Через дерева і кущі та територія виглядала доволі небезпечно. Тим паче, світловий день суттєво скоротився.

Софія Левицька

Старий ліхтар - біля піцерії