Нові факти про постраждалих в ДТП на Одещині

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

В Одесі двох постраждалих внаслідок зіткнення автоцистерни та маршрутки, що сталось 21 вересня, перевели з реанімації до загальних відділень. У реанімації залишається молода жінка, повідомляє Уніан.

Про це сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявила в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Оксана Рокунець-Сорочан.

За її словами, 21 вересня до Одеської обласної клінічної лікарні та Одеської міської клінічної лікарні №11 доставили чотирьох постраждалих. Одна людина була у вкрай тяжкому стані, двоє – у тяжкому, одна – в стані між середнім і тяжким ступенями тяжкості.
«Сьогодні в обласній лікарні двох людей перевели з реанімації до нейрохірургічного та травматологічного відділення. Одна людина – водій – продовжує перебувати в спецпалаті під охороною, в травматологічному відділенні. Його стан оцінюється як середнього ступеня тяжкості», – розповіла Рокунець-Сорочан. Четверта постраждала – молода жінка – перебуває в МКЛ №11. Її стан стабілізувався, але залишається тяжким, жінка перебуває в реанімації. Як зазначалось, усі четверо забезпечені необхідними медичними препаратами.

Зазначимо, 21 вересня в Овідіопольському районі Одеської області внаслідок зіткнення маршрутки та автоцистерни загинули 9 осіб, ще четверо госпіталізовані у тяжкому стані. Водія вантажівки затримали.

Сьогодні в Одеській області оголошено жалобу за загиблими.