Нові дані про кількість російських військових та їх техніки на Донбасі надали в штабі АТО

рос військов-шеврон вооруж силі крупноКадрових російських військових Збройних сил Росії на окупованих територіях українського Донбасу зараз близько 9-ти тисяч. При цьому передислокація і підтягування військових частин триває. Такі дані оприлюднив журналістам 16 чевня аступник керівника штабу АТО полковник Сергій Галушко.

“Безпосередньо на території України зафіксовано наявність угруповання російських військ у складі майже 9 тисяч осіб, які мають на озброєнні 532 одиниці бронетанкової техніки, 153 одиниці артилерійських гармат, 190 танків, 89 одиниць реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), засобів ППО — 66 та 4 «Точки-У», — зазначив полковник Сергій Галушко.

Цей арсенал ворога на Донбасі доповнюють і бойовики.

"Збройні незаконні формування налічують близько 33 тисяч осіб, мають на озброєнні понад 368 танків, понад 940 бойових броньованих машин, 375 одиниць ствольної артилерії, — продовжив полковник Сергій Галушко.

Він підкреслив, що Росія нарощує присутність своїх військ біля кордонів України не тільки зі сторони Донеччини і Луганщини, а зі сторони анексованого Криму. Не припиняються і поставки озброєння з Росії на Донбас.

Читайте також: «ЛНР» в односторонньому порядку вирішила вийти з Мінських угод?

Так, за ловами Галушка, 15 червня у Росії на території станції «Матвєєв Курган» і залізничної станції «Покровська» підготовлені до відправки на територію нашої держави два ешелони бойової техніки противника.

На «Матвєєвому Кургані» готуювали до відправки близько 30 танків, 12 бойових машин і артсистеми "Акація". Готували до відправки нове озброєння і військову техніку бойовикам і на станції «Покровська». Там на залізничних платформах помічено 11 танків, 7 ББМ, 18 од. автомобільної техніки, у тому числі сім 122-мм БМ-21 РСЗВ “Град”.

Усе це до сьогодні вже могло доїхати на Донбас.