Новий ріст захворюваності на Covid-19 у Тернополі став тривожною тенденцією (Мапа)

Всі нові випадки коронавірусу у Тернопільській області за останню добу зафіксовані у Тернополі.

Як повідомляє станом на ранок 2 червня Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України, за останню добу в області лабораторно підтверджено 4 нових випадки Covid-19, всі – в обласному центрі.

Загалом випадки підтверджено: – м. Тернопіль – 118 (89 одужало, 1 летальний)“, – такі дані з початку пандемії про захворюваність на коронавірус у Тернополі оприлюднив сьогодні обласний лабораторний центр.

Зазначимо, що в другій декаді травня нових випадків Covid-19 у Тернополі практично не фіксували – загальний показник випадків коронавірусу в обласному центрі тривалий час тримався на позначці до 100 випадків Covid-19.

Читайте також: Стрімке зростання кількості нових випадків Covid-19 зафіксоване у Тернополі (Мапа)

До виявлення за добу 1 червня 4-х нових випадків коронавірусу у Тернополі, за даними обласного центру МОЗ, за добу 31 травня в Тернополі були підтверджені 6 нових випадків Covid-19, за добу 30 травня – 4, за добу 29 травня – 2. Таким чином, нове зростання захворюваності на Covid-19 у Тернополі стало уже тривожною тенденцією.

Читайте також: Від коронавірусу в Україні вилікувались понад 10 тисяч хворих

Зазначимо, що Тернопільщина перейшла на третій етап послаблення карантину. Загалом у Тернопільській області на сьогодні 233 активних випадки коронавірусу.

Станом на 02 червня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1180 випадках діагноз лабораторно підтверджений (1097 випадків – дорослі, 83 випадки – діти), з них 26 летальних. Видужала 921 особа“, – повідомив обласний лабораторний центр МОЗ.