Нове масове отруєння в українській школі: є постраждалі

Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

Наразі відомо про 15 госпіталізованих учнів.

Від невідомої речовини сьогодні постраждали учні школи №3 в Харкові. Там розпилили невідомий  газ.

За допомогою до медиків уже звернулись 30 дітей, половину з яких швидка повезла до лікарні, повідомляє сайт Харківської ОДА.

“На цей момент за медичною допомогою звернулися 30 дітей, 15 з них госпіталізували в обласну дитячу лікарню №1. Стан госпіталізованих – середньої тяжкості. Серед симптомів – слабкість та утруднене дихання, а також бліда шкіра. Причини нездужання зараз з’ясовують. Діти забезпечені всіма необхідними медикаментами”, – повідомила в.о. начальника Управління охорони здоров’я Харківської ОДА Галина Сіроштан.

За її інформацією, у школі чергують 4 машини екстреної допомоги, також на місце прибули медпрацівники міської поліклініки №12, які проводять профілактичний огляд учнів.

Читайте також: Учні у лікарні: у школі Миколаєва розпилили невідому речовину (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», учора, 21 травня масове отруєння невідомою речовиною із їдким запахом відбулось у школі Миколаєва. Там були госпіталізовані 36 дітей. На сьогоднішній ранок у лікарнях залишались 29 учнів.

Читайте також: Масове отруєння у Черкасах: кількість версій зросла (Відео)

Почалось же усе 8 травня з масового отруєнян дітей у школі Черкас.

Відтоді попри розслідування поліції і аналізи медиків встановити отруйну речовину і того, хто розпилив її, не вдалося жодного разу.

Заміри і проби повітря, води та чого тільки можна не давали результатів – у жодній пробі не було виявлено нічого, що моглоб спричинити отруєння.