Нова “геніальна” геополітична ідея Путіна: екс-президентам із неї смішно (Відео)

Фото - k-z.com.ua
Фото – k-z.com.ua

Група депутатів із путінської “Єдиної Росії”, ЛДПР Жириновського та Компартії взялися за реставрацію Радянського союзу. Почали традиційно із пошуку винних у тому, що в 1991 році ця країна припинила існувати, йдеться в сюжеті ТСН.

Від генпрокурора Російської Федерації вимагають не багато ні мало – визнати розпад СРСР незаконним. На думку депутатів, це дасть “правильну історико-політичну картину, яка дозволить зробити достовірні висновки”, а також “поштовх національно-визвольному руху на території країн колишнього СРСР”. Ця сама група реставраторів просить Генпрокуратуру перевірити, чи не був американським шпигуном колишній президент СРСР Михайло Горбачов і чи не зумисне він розвалював Союз.

Читайте також. Путін зупиниться лише на західному кордоні України – екс-Президент Польщі

83-річний Горбачов нині живе в Німеччині. Телефоном пояснив, що свого внеску в розпад СРСР не бачить. "Я думаю, що треба буде стару Думу зібрати, хто живий, і показати кадри, де вони голосують і "Ура!" кричать за Біловезькі угоди. Я думаю, для серйозної розмови тут теми немає", - зазначив екс-лідер Союзу. "Люди, мабуть, вирішили всі проблеми в Росії. Уже нема їх – займемося дурницями, вигадаємо щось. Головне, щоб писали про нас, щоб усі говорили", - прокоментував він ініціативу депутатів Держдуми. Сам Горбачов тужить за втраченою країною. Однак покарати за смерть СРСР радить інших. "І тих, хто приймав рішення, і тих, хто підтверджував голосуванням. Я тут до чого? Я на той момент уже залишив посаду", - наголосив останній керівник Радянського союзу.

Читайте також. Сімферополь перейменують у Путінград?

Перший президент України юридичний бік ліквідації Радянського союзу вважає бездоганним: право народів на самовизначення було записано в союзних конституціях. Окрім того, Біловезькі угоди ратифікували парламенти країн-учасниць.

"Якщо депутати Держдуми хочуть переглянути це питання, то вони можуть переглянути тільки в Росії, не в Україні, ні в інших державах. Ясно, що воно замовне і випливає з промови їх вождя Путіна, який сказав, що Україна не дуже законно вийшла з СРСР. Так тоді і Росія не дуже законно? І тоді Путін не дуже законний президент не дуже законної держави?", - підсміюється один із підписантів Біловезький угод Леонід Кравчук.

Ідея відродити великий і могутній переслідує Володимира Путіна вже давно. Розвал СРСР він називає не інакше як трагедією.

Читайте також. Ідеологічне зомбування молоді: у школах Росії анексію Криму подають як «історичну заслугу Путіна» (Відео)

Три роки тому Держдума ухвалила закон "Про співвітчизників" – усі, хто мав радянський паспорт, можуть отримати російський за спрощеною процедурою. Нестримне бажання захищати російськомовних громадян від невідомих загроз Путін втілив у Криму, а тепер мріє про східні регіони України.