Дністер перелився через дамбу на Тернопільщині: із зони підтоплення евакуюють місцевих мешканців (Фото)

Через підняття рівня води у річці Дністер почалися підтоплення  на Тернопільщині. З зони підтоплень евакуюють місцевих мешканців.

Про це повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області.

Як ідеться в повідомленні, станом на 13 годину 24 червня підтоплена частина території Монастириського району. Зокрема, в селі Устя Зелене води Дністра перелилися через дамбу. На місці працюють рятувальники та інші відповідні служби.

“У зв’язку з надмірними опадами на Заході України в Монастириському районі спостерігається значний підйом води у ріці Дністер. У с. Коропець підтоплено сільгоспугіддя, а у с. Устя Зелене розпочався перелив води через дамбу, виникла реальна загроза підтоплень домогосподарств. Місцевою комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про часткове відселення мешканців. На місці працюють підрозділи ДСНС, Національної поліції та спеціалізованих служб цивільного захисту”, – сказано в повідомленні Управління ДСНСУ у Тернопільській обалсті.

Читайте також: Червоний рівень небезпеки: паводок підтоплює Чернівці, місто залишилось без централізованої подачі води (Відео) 

Картину затоплень з висоти пташиного польоту показали у фото на своєму сайті рятувальники Тернопільщини.