Ніна Матвієнко: “Тільки зараз ми починаємо розуміти, як потрібно воювати і захищати країну” (Відео)

ф1“Знаєте, що страшне? Ми звикли до цих цифр, ми звикли, що вбито”, – так народна артистка України Ніна Матвієнко каже про найстрашніше своє враження від війни на Донбасі і теперішню реакцію на неї українського суспільства.

Герой України Ніна Матвієнко у програмі “HARD з Влащенко” пояснила, чому на початку війни була проти, аби добровольцями захищати Україну шли юні.

“Крім війни, не потрібно забувати і про те, що націю потрібно розвивати. А для цього треба, щоб молоді хлопці не йшли помирати, а спочатку взяли дівчат заміж, народили дітей, а вже тоді йшли захищати Вітчизну”, – вважає Ніна Матвієнко.

Вона переконана, що зараз ситуація змінилась.

“Тільки зараз ми починаємо розуміти, як потрібно воювати і захищати країну. Адже вести війну повинні професійні військові, а не діти. Саме до цього я і закликала людей”, – наголосила Ніна Матвієнко.

Народна артистка України каже, що співати перед нашими бійцями на передову не поїде, бо заспівати їм їй нічого: “У мене всі сумні пісні, у мене нема таких повсякденних, на повсякдень, у мене немає пісні автора сучасного на будь-яку тему. Пісні народні і тематика така, в основному, драматична… А вони потім підуть у бій. І що? Не знаю. Це не соромно, а мені якось совісно чи брехати, чи як… Це якось, як ляльковий театр”, – пояснила Ніна Матвієнко.

Співачка зізналась, що ніколи в житті не відпочивала за кордоном, не вела богемного життя, не дотримувалась дієт. До політики і політиків також байдужа.

“Мабуть, правда народної пісні спонукала мене мислити об’єктивно”, – зазначила народна артистка України.

Про все це і не тільки – в інтерв’ю з Ніною Матвієнко на телеканалі ZIK.