Ніхто не скаржився – Савченко про оприлюднені списки полонених

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c488001484238872

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що на сьогоднішній день вона не отримала жодної скарги від родичів людей, прізвища яких містяться в оприлюдненому нею списку полонених.

Про це нардеп заявила на прес-конференції в Празі, новину передає «Преса України».

«Я ще не отримала жодного дзвінка і жодної скарги від родичів, які просили мене забрати людину зі списків», – запевнила Савченко.

Читайте також: Звільнена з полону журналістка Сворак розповіла про Савченко та умови обміну полоненими

Разом з тим народний депутат пообіцяла реагувати належним чином в разі надходження відповідних скарг. Народний депутат також категорично заперечує звинувачення в тому, що оприлюднивши списки полонених, вона порушила українське законодавство. Критикам Савченко порадила звертатися до суду.

Читайте також: Плотницький має бажання ще раз зустрітися з Савченко і обіцяє обмін полоненими (Відео)

«Списки опубліковані досить обережно. Звичайно ж, вони невигідні тим структурам влади і тим людям у владі, які б не хотіли реального результату у звільненні полонених, а хотіли б просто і далі робити на цьому свій політичний піар», – підкреслила Савченко.

Серед іншого народний депутат продовжує наполягати на тому, що оприлюднення списків полонених лише допоможе їх звільненню. Вона також виключила можливість того, що шахраї зможуть нажитися за рахунок родичів полонених, зазначених в списках.