Нічний вибух у Донецьку стався на казенному заводі хімічних виробів – “влада” міста (Відео)

звантаженняНа усіх інформаційних ресурсах ДНР уночі, 9 лютого, з’явились повідомлення про те, що вибух, який стався напередодні у Донецьку, пролунав на Донецькому казенному заводі хімічних виробів.

Одразу після вибуху терористи заявили про те, що удар в цей район був нанесений із “Точки-У”.

«Вибух на ДКЗХИ. З ранку буде повна інформація. Лягайте відпочивати. Спокійної ночі!», – написав у одній із соціальних мереж «голова» Київського та Куйбишевського районів Донецька Іван Приходько

Раніше бойовики повідомляли про те, що ЗСУ ведуть обстріл з РСЗВ у бік Київського р-ну / Путилівка. Як повідомив журналіст “КП” Дмитро Стешин, ракетний удар відчув весь Донецьк.

Нагадаємо, вчора ввечері, 8 лютого, у мікрорайоні Донецька «Текстильник» українські військові знищили ешелон боєприпасів бойовиків «ДНР». Вибух пролунав з такою силою, що у небі над містом утворився вогняний «гриб», а звукова хвиля дісталася до Горлівки, де населення відчуло потужні вібрації.

Згодом народний депутат Дмитро Ярош підтвердив вище надану інформацію. Він, зо крема, заявив, що артилеристи Збройних сил України знищили скупчення російських установок «Град» та вантажівок із боєкомплектами до них у Донецьку (мікрорайон «Текстильник»).

За попередніми повідомленнями, внаслідок удару загинуло близько 200 терористів.

Читайте також. У Донецьку українська артилерія знищила 20 «Градів» і 200 бойовиків — нардеп (Відео)

Читайте також. Тільки що у Донецьку прогримів потужний вибух (Відео)

Читайте також. У Донецьку вибухом знищено ешелон російських боєприпасів (Відео)

Читайте також. Стало ясно як вдень! У Донецьку партизани підірвали склад боєприпасів з 13 «гумконвою Путіна» (Відео)

Преса України