Нічний клуб і баня – терорист “Бєс” уже “засвітився” у Горлівці, плануючи змову проти Захарченка

Безлер-БєсТерориста Ігора Безлера (Бєса”), який покинув Горлівку восени минулого року і клявся більше не повертатись, уже знову бачили в окупованій Горлівці.

Як пишуть ЗМІ з посиланням на анонмні джерела в середовищі бойовиків, “засвітився” бойовик часів Стрєлкова у місцевому нічному клубі. Також його бачили в горлівській лазні, яку бойовики “віджали” раніше.

“Красень, виправка — як завжди, відмінна, на джипі їздить. Ми всі вже давно за Ігорем Івановичем скучили, вчора він був у “Вулкані” (нічний клуб у Горлівці — ред.), і в лазні був. Головних усіх на сьогодні скликав. Сказав, мовляв, із Захаром треба щось вирішувати”, — розповів один із командирів середньої ланки бойовиків Горлівки.

Читайте також: Захарченко хоче повернути «Бєса» в «ДНР» — іде торг за участі Росії

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Ігор Безлєр планує змову проти очільника “ДНР” Олександра Захарченка.

Це повідомляли як із середовища бойовиків, так і в штабі АТО, принаймні, точно заявляли, що Безлер повертається до Горлівки навіть після того, що бойовики його практично звідти вигнали, а підрозділ банди “Бєса” розформували.

Читайте також: Бойовик «Бєс» знову в Горлівці і відомо навіщо

Також стало відомо, що бойовик із позивним “Найманець”, який є представником Безлера, виходив раніше на одного із наближених Захарченка – командувача “батальйону “П’ятнашка” з позивним “Абхазія”. “Абхазії” пропонували або об’єднатися з Безлером проти Захарченка, або ж просто не заважати.

Була й інша інформація протилежного змісту – що це Захарченко хоче повернути “Бєса”, хоча причини цього – невідомі і незрозумілі.

Тепер же джерело повідомляє, що Захарченка хочуть позбавити впливу на управління справами в окупованих Горлівці та Єнакієвому. Причина – скарги на побори і бажання монополізувати майже всі види “бізнесу” терористів, зокрема прийом металобрухту і контрабандне ввезення харчів.