“Незрозумілий виклик”, – Маруся Звіробій під ДБР (Відео)

Маруся Звіробій під ДБР 2 грудня. Фото - скріншот з відео
Маруся Звіробій під ДБР 2 грудня. Фото – скріншот з відео

На допит до Держбюро розслідувань, куди її сьогодні викликали на 11 годину, Маруся Звіробій прийшла, однак самого допиту не було.

Як пояснила своїм прихильникам під ДБР ветеран АТО і волонтерка, під час обшуку 28 листопада слідчі ДБР залишили їй повістку, але не в документі, стверджує Звіробій, не вказаний її статус у справі.

“Незрозумілий виклик”, – сказала Маруся Звіробій.

Тому, прийшовши сьогодні до ДБР, через канцелярію Держбюро Маруся Звіробій подала ряд скарг на слідчих ДБР і вийшла з будівлі.

За словами Марусі Звіробій, вона обов’язково прийде на допит за повісткою наступного разу, якщо документ буде офорлений належно.

Читайте також: ДБР просить дозволу у ВР притягти до кримінальної відповідальності нардепа за погрозу вбивством щодо Президента України

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 26 листопада ДБР повідомило, що готує оголошення підозри Марусі Звіпробій та нардепу Софії Федині «за погрозу вбивством щодо Президента України» за їх коментар під час прямої трансляції перебування Володимира Зеленського в Золотому і його спілкування з добровольцями 26 жовтня цього року.

Читайте також: «Ніхто не безсмертний», — нардеп Федина про підозру, яку їй готує ДБР (Відео)

Нардеп Софія Федина заявила, що таке кримінальне провадження — абсолютно політично вмотивоване.

Читайте також: Обшук у Марусі Звіробій: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Більше про сьогоднішній візит Марусі Звіробій у ДБР – у відео ТСН