“Невже?” – мешканців окупованого Донбасу здивували дії бойовиків (Фото)

ф3Вранці 13 червня на окупованому “ДНР” Донбасі раптово з’явився бензин, дефіцит якого тривав близько трьох тижнів.

Як пишуть у мережі мешканці окупованих Донецька, Єнакієвого та інших міст, пальне з’явилося одночасно майже на всіх АЗС.

“Невже бензин повернувся на заправки?” – зі здивуванням і недовірою до дій бойовиків пишуть мешканці окупованого Донецька.

Городяни, які впродовж тривалого дефіциту звикли повідомляти в мережі точки, де пальне з’являється, почали писати про появу пального масово. Однак зазначають, пальне тепер на окупованому Донбасі стало дорожчим.

“З’явився бензин. Тільки грошей нема!” – написав у коментарі до повідомлення користувач Павло Кірпулянський.

Читайте також: Обіцянка «глави ДНР» виявилась черговою брехнею (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», на дефіцит пального, що спричиняв гігантські черги до АЗС, де бензин з’являвся, окупаційна влада “ДНР” зреагувала повідомленням лише через 10 днів від початку ажіотажу.

Читайте також: Як виглядають черги за бензином на окупованих «ДНР» територіях (Відео)

Так званий “глава ДНР” заявив, що то, мовляв, його пілеглі недопрацювали і що ситуація вже виправляється. Однак після цих слів Захарченка нічого не змінилось.

Читайте також: Сьогодні на окупованому Донбасі різко подорожчав дефіцитний бензин (Фото)

Очільник так званого “державного” підприємства “ДНР”, яке монопольно займається постачальнням пального в самопроголошену псевдореспубліку, пояснив дефіцит тим, Росія зменшила обсяги постачання. Після цього цей керівник зник. У мережі почали припускати, що його бойовики вже арештували.

Читайте також: Захарченко уже кинув «на підвал» винного у дефіциті бензину в «ДНР»?

ф1ф2ф3