Невтішна статистика: для укриття населення Тернопілля готові аж… 25 захисних споруд

img_9775У Тернопільській області розміщені 543 захисні споруди цивільного захисту. На 343 із них закінчили технічну інвентаризацію. Тобто лише на 63% захисних спорудах краю.

Про це повідомили нещодавно під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провели за дорученням виконувача обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Івана Крисака.

Читайте також. Усі укриття та сховища в Тернополі можуть вмістити майже 30 тисяч людей (Відео)

– Попередньо наші працівники спільно із представниками управління ДСНС в області провели оперативні перевірки усіх захисних споруд. Зокрема, увагу звертали на ведення документації та стан системи життєзабезпечення, – повідомив начальник відділу цивільного захисту та кадрової роботи управління з питань цивільного захисту населення ОДА Ігор Любий. – Виявили, що відповідної документації немає, система життєзабезпечення на об’єктах відсутня або несправна.

За результатами перевірок, балансоутримувачам направили пропозиції щодо проведення відповідних заходів для приведення споруд у належний стан. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Де сховатися у випадку небезпеки у Києві: КМДА оприлюднила список бомбосховищ (Документ)

Голови місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до ІІ кварталу 2015 р. повинні відзвітувати про стан проведення технічної інвентаризації та рівень готовності захисних споруд цивільного захисту до укриття населення, на яких ще не завершили технічну інвентаризацію.

- У світлі останніх подій у країні питання інвентаризації цих споруд потребує оперативного вирішення, - зазначив начальник управління цивільного захисту населення Євген Лукавий.

Довідково. Для укриття населення в області готові 25 споруд, обмежено готові – 328, не готові - 191.

Софія Левицька