Невідомі влаштували у чернігівській школі “газову атаку”. Троє дітей у реанімації

Сьогодні, 21 жовтня, в Чернігові 5 учнів отруїлися невідомим аерозолем, який хтось розпиляв у туалеті. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС у Чернігівській області.

П’ятеро дівчат, учениць СШ №29, в перерві відвідали туалет, після чого з ознаками отруєння сльозогінним газом звернулися по медичну допомогу. Школярки скаржилися на свербіж в очах, різкий кашель і утруднене дихання.

Пізніше речовина почала поширювася по інших приміщеннях школи. Медсестра викликала “швидку”. У дитячу обласну лікарню зі школи потрапили 5 учениць: троє дівчат у реанімації, а 2 в пульмонології. Ввечері в лікарню доставили ще одну дитину.

У МВС заявляють, що діти ймовірно отруїлися сльозогінним газом. Звідки він у школі, поки невідомо.

“Після погіршення самопочуття учнів було викликано “швидку допомогу”, яка доставила потерпілих до медичного закладу з симптомами отруєння сльозогінним газом та опіками слизової оболонки верхніх дихальних шляхів”, – сказано в повідомленні.

На місці працювала слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу міліції та рятувальники, повідомляють Українські новини.

Експерти-криміналісти взяли зразки запахового сліду, вони спрямовані на одорологічню експертизу, яка встановить, що за речовина викликала отруєння учнів.