Невідомі в зоні АТО підірвали техніку бойовиків

13125058_ak (1)

Українські партизани влаштували вибух на пункті ремонту військової техніки в Донецьку вдень. В результаті 6 «ополченців» поїхали в лікарню, повідомляє преса України.

«Черговий привіт від Донецька отримали хлопці-МДБята доблесної «Републіки» ДНР. 10.06.16 року о 12 годині дня, на Червоногвардійському проспекті в Калінінському районі м.Донецька злетів на повітря пункт по ремонту військової техніки», – повідомив Шилов.

Читайте також: В житловому кварталі Горлівки пролунав вибух

За його словами, шестеро бойовиків були поранені внаслідок вибуху і відвезені в госпіталі. Бойовики зазнали і відчутні матеріальні втрати: був повністю знищений їхній мікроавтобус кольору камифляжа, а також частково пошкоджена техніка, яку вони ремонтували.

Шилов стверджує, що підрив був здійснений шляхом підкладання вибухівки. Він пожартував над непрофесіоналізмом «хлопців з МДБ ДНР», які не можуть запобігти подібній події у них під носом. Шилов радить їм очікувати незабаром нового «привіту» від партизан у Донецьку.

Нагадаємо, в квітні партизани підірвали частину гуманітарної допомоги з Росії. У списку: КамАЗи з «Воєнторг», кілька цистерн з паливом і навіть нові танки. У повідомленні групи «Фронт звільнення Донбасу і Луганщини» також йдеться про групу бойовиків, котру знешкодили в Дебальцевому.