Невідомі у формі “Беркута” стріляли в автомайданівців у Чонгарі на Херсонщині

images Невідомі у формі “Беркута” стріляли з травматичної зброї в учасників всеукраїнського автопробігу за мир і проти сепаратизму. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердила громадська активістка і журналістка з Дніпропетровська Зоя Красовська, яка бере участь в автопробігу.

За її даними, це сталось близько 16:00 у Чонгарі (Херсонська область): невідомі у формі українського спецпідрозділу “Беркут”, які чергують на так званому блок-посту під прапором Російської Федерації, стріляли з травматичної зброї, одна людина травмована.

“Учасники автопробігу спілкувались з представниками цього „Беркута“ і намагались їх переконати, що ми на своїй землі. Тут пролунали постріли. Як потім з’ясувалось, стріляли у чоловіка, учасника нашого автопробігу із Запоріжжя із травматичної зброї. У нього поранення в районі серця. Зараз ми вже розвернулись, повертаємось назад”, — зазначила Зоя Красовська.

Вранці 10 березня з Дніпропетровська до Криму вирушили понад 20 автомобілів учасників автопробігу за мир і проти сепаратизму. Вони везли українським військовослужбовцям до Криму теплі речі, харчі, листи зі словами підтримки. Також учасники автопробігу планували відвідати низку міст Східної України, зустрітись з їхніми жителями й провести віча на підтримку неподільності держави.