Невідомі розпилили газ в одній із шкіл на Чернігівщині: є постраждалі (Відео)

фото: Укрінформ
фото: Укрінформ

Внаслідок цього 9 дітей шпиталізували до обласної дитячої лікарні і 700 евакуювали.

Надзвичайна ситуація трапилася у 21 школі міста Чернігова. Тут на першому уроці невідомі розпилили газ із балончика.

Про це UA: Чернігів сказала директорка школи Інна Левченко.

Семеро дітей  дітей зараз під крапельницями у реанімаційному відділені. Одну дитину забрали батьки під розписку і одного школяра перевели в офтальмологічне відділення. Про це сказала заступниця головного лікаря обласної дитячої лікарні Людмила Кривець.

Учнів евакуювали під час першого уроку. Тож сьогодні для них навчання у школі закінчилося.

«Хтось в школі розбризкав перцевий балончик. Далі пішла евакуація, тривога і нас всіх вивели на вулицю» – розповідає учень школи Владислав Петруша.

«Багатьом дітям стало погано, і сюди двічі приїздила «швидка». У мене була така думка, що, можливо, через те, що мала бути контрольна робота, і, можливо, це хтось так зробив по приколу. А можливо, хтось передивився серіал «Школа», там все було так само» – додає учениця Олена Савицька.

Вдалося з’ясувати, що розпилили газ в туалеті для хлопчиків, який знаходиться на 1-му поверсі 21 школи. Сталося це під час першого уроку. Зараз запаху газу тут не відчувається.

У школі працювала поліція, яка встановлювала свідків події.

Як тільки стан дітей буде задовільним їх випишуть з лікарні, каже заступниця головного лікаря обласної дитячої лікарні Людмила Кривець.

Як сказала Суспільному речниця поліції області Юлія Ковтун, якщо виявиться, що газ розпилив хтось із школярів, відповідальність нестимуть батьки.

Подробиці інциденту – у репортажі журналістки UA: ЧЕРНІГІВ Дар’ї Янушкевич: