Нестерпний материнський біль і зранене серце: відкрили фотовиставку матерів загиблих воїнів (Фото)

У районі ООС у Слов’янську біля будівлі міської ради відбулася виставка проєкту «Сильні духом. Мами».

Виставка присвячена матерям загиблих воїнів АТО, повідомили у фейсбук на сторінці штабу ООС. Дванадцять жінок у вишиванках, намистах і дизайнерських головних уборах зображені на світлинах. Дванадцять матерів, які втратили на війні найдорожче в житті — своїх дітей.

Нестерпний материнський біль і зранене серце. Вийти з такого стану не кожен зможе. Змусити себе щоденно робити щось нове — це подвиг. Кожна мама — сильна, мужня та вольова особистість. Ця виставка — найкраща пам'ять про героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну.

На центральній площі міста зібрались військовослужбовці ЗС України, Національної гвардії, громадськість, керівництво, представники засобів масової інформації та жителі міста.

Перед присутніми виступили організатори проєкту — мати загиблого спецпризначенця з 95-ї окремої аеромобільної бригади Олександра Єрощенка — Наталія Дубчак та голова комітету підтримки сімей загиблих воїнів, матір загиблого воїна БСП “Донбас” НГУ Євгена Харченка — Наталя Харченко, військові капелани та заступник міського голови Юрій Підлісний.