Необережність під час паління – у Теребовлянському районі вчадів чоловік

У Борщівському районі горів автобус «КАвЗ»
У Борщівському районі горів автобус «КАвЗ»

Минулої доби на Тернопільщині виникли п’ять пожеж. В одній – загинула людина, повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 3 грудня.

Причини виникнення більшості пожеж і розмір матеріальних збитків фахівці встановлюють.

Читайте також. Збараж: пожежу у магазині встигли загасити продавці

Так, 2 грудня о 14:37 у с. Базаринці Збаразького району виникла пожежа  в господарській будівлі. Вогнем пошкодило двері та стіни на площі 2 кв. м. Ймовірною причиною виникнення пожежі стало необережне поводження з вогнем.

Натомість о 15:47 у с. Мельниця-Подільська Борщівського району горів автобус «КАвЗ». Вогонь знищив електропроводку та пошкодив газове обладнання двигуна. Уже о 16:10 у с. Плебанівка Теребовлянського району виникла пожежа в кімнаті житлового будинку. Вогнем знищило ліжко та дерев’яну підлогу на площі 1 кв. м. На місці пожежі виявили тіло 56-річного власника будинку. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережність під час паління.

Читайте також. Тернопілля: пожежники врятували коня, трьох телят і 15 свиней

О 20:15 у с. Великі Загайці Шумського району на території домогосподарства горів піднавіс з соломою. Вогонь знищив піднавіс площею 40 кв. м і майже 5 тонн соломи. Усього вдалося врятувати матеріальних цінностей орієнтовно на суму 100 тисяч гривень.

Вже о 21:19 у с. Дзвиняча Збаразького району зайнялися житлова та прибудована господарська будівлі. Вогнем знищило дерев’яну житлову та господарську будівлю загальною площею 100 кв. м.

Софія Левицька