“Ненавиджу приносити погані новини”, – Мартін Брест попередив про проблему, що почнеться на Донбасі 11 липня

ф1Із 11 липня на Донбасі поступово перестануть транслюватись українські телевізійні і радіопрограми.

На це звернув увагу у Фейсбук ветеран АТО і екс-ведучий Армія FM Олег Болдирєв, більше відомий за своїм позивним як Мартін Брест.

“Армія ФМ перестане мовити на ООС і окуповані території”, – написав ветеран АТО і зазначив, що вже 11 липня радіо української армії перестане лунати в Гірнику, а далі день за днем і в інших містах та селах як підконтрольних Україні, так і окупованих територіях Донбасу.

Причиною цього, як пояснив Мартін Брест, є завершення дії ліцензії на мовлення, продовження якої Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України мала розглянути ще в травні, та досі цього зробила. І така ж проблема практично в усіх українських телевізійних і радіоканалів, які ведуть мовлення на Донбасі, підкреслює Мартін Брест.

Ветеран АТО пояснив, що на практиці це означає, що українських теле- і радіопрограм в ефірі Донбасу може не залишитись взагалі, якщо найближчим часом Нацрада не виправить ситуацію.

“На теле- і радіочастотах вже почали мовлення російські і сепарські станції, що працюють з Донецька і Луганська. Ненавиджу приносити погані новини. Але це – саме вони”, – написав Мартін Брест.

Читайте також: Мартін Брест повідомив про нову проблему на Донбасі (Блог)