Немає світла? У Криму буде демографічний вибух – самоназваний прем’єр Криму

imagesНезаконний прем’єр Криму, громадянин РФ Сергій Аксьонов заявляє, що в Криму не буде катастрофи через обмеження поставок електрики, а Україна поплатитися за це. 

Пояснюючи у Твіттері, чому Сімферополь. Ялта, Керч і Феодосія в неділю опинилися частково без електрики, він написав: “Українська національна енергетична компанія “Укренерго” знизила обсяг електроенергії, що поставляється до Криму, на 50%”.

“Зменшення поставок – це спроба шантажу Києвом Росії через Крим, щоб уторгувати собі щось. Дешеві витівки неадекватів”, – заявив Аксьонов.

“Подібні дії Києва у світлі заборгованості України перед РФ у $16 млрд. можуть дуже боляче повернутися бумерангом”, – пригрозив він.

За словами Аксьонова, "Крим був готовий до такого повороту подій".

"Буде економія у споживанні, але ніякої катастрофи, кризи чи колапсу в нас не буде точно! У найгіршому разі ми перейдемо на погодинну подачу електроенергії за графіком. Більшу частину проблеми ми знімемо за півтора місяці", - написав  він.

"Сподіваюся, Південний схід України дасть несхвальну оцінку подібним діям Києва, Що призведе до більшого підйому настроїв, які там наростають", - заявив Аксьонов.

"У всім цьому, є й позитивний момент, друзі. До нового 2015 року на Крим чекає демографічний вибух!", - спробував пожартувати він.