Нелі Штепі ніякої амністії не буде, вона “відчинила двері Слов’янська” для бойовиків – Геращенко

imagesДепутат Верховної Ради від фракції “Удару” Ірина Геращенко вважає, що екс-мер Слов’янська Донецької області Неля Штепа не буде підпадати під закон, яким звільняються від кримінальної відповідальності члени бандформувань і сепаратистів у разі здачі зброї та звільнення заручників. Про це вона сказала в ході прес-конференції, яку транслював телеканал “112 Україна”.

“Пані Штепа арештована за дуже серйозним звинуваченням. Сьогодні вона міститься і дає свідчення в українській Службі безпеки і буде відповідати за українськими законами. Це дуже важливо для того, щоб жоден інший мер не відчиняв двері свого міста для терористів і сепаратистів… Вона повинна відповісти згідно українському законодавству”, – відповіла вона.

Щодо інших затриманих сепаратистів Геращенко зазначила, що деяких з них бойовики вносять у списки заручників, і з ним ведуться переговори.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада звільнила від кримінальної відповідальності членів бандформувань і сепаратистів у разі здачі ними зброї та звільнення заручників. Раніше Штепу затримали співробітники СБУ.

Так, суд 13 липня обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою екс-меру Слов'янська.