Неймовірний успіх молодої важкоатлетки – три медалі завоювала представниця ЗСУ Ангеліна Ломачинська на чемпіонаті Європи

Українські військові показують сильний характер не тільки на полі бою з російськими загарбниками, а й у спортивній сфері.

У столиці Албанії м. Тирана, де проходив 29 травня чемпіонат Європи з важкої атлетики, спортсменка-інструкторка 7 спортивного клубу м. Білої Церкви, працівниця ЗСУ Ангеліна Ломачинська здобула три медалі, повідомили в Міністерстві оборони України.

Українська важкоатлетка у ваговій категорії до 49 кг завоювала «золото» у ривку (80 кг), «бронзу» в поштовху (87 кг) і «срібло» у сумі двоборства (167 кг).

Для Ангеліни Ломачинської албанський європейський турнір став першим серйозним успіхом у важкоатлетичній кар’єрі на першостях такого високого рангу серед дорослих.