Негативні чи позитивні якості попереднього партнера – що ліпше для нових відносин

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Американські вчені дослідили, який слід залишають невдалі романтичні зв’язки для майбутніх стосункiв. З’ясувалося, що чим більше невдач людина переживає у стосунках, тим більше вона занижує планку для наступних партнерів.  Джерело

А все через те, що людина починає сумніватись у своїй привабливості, пояснюють учені.

Коли ж люди отримували взаємну симпатію від інших, їхні вимоги до потенційних партнерів не змінювалися взагалі.

Також дослідники помітили, що коли люди знали про свої позитивні якості, то і в партнерах шукали більше позитивних рис.

Зазначимо, що вчені залучили до дослідження близько 500 добровольців у віці від 16 до 73 років, які не перебували в романтичних стосунках.

Риси характеру справжнього чоловіка

Звичайно, кожна з нас малює в уяві свій образ справжнього чоловіка. Але, все-таки існують якісь загальні риси характеру, які для більшості жінок принципові в їх майбутньому супутнику життя.

Перше якість, що визначає істинного чоловіка, – це мужність. Цю рису цінували у всі століття, з найдавніших часів. Важко собі уявити лицаря або мушкетери, не володіє мужністю. Без неї і наш сучасний герой відразу втрачає привабливість, перетворюючись у безлике пляма. Адже будь-якій дівчині важливо відчувати себе захищеною. А поруч з таким чоловіком сама боязка з нас стає впевненішим у собі. А адже це відчуття безпеки, мабуть, найважливіше для жінки «за чоловіком».

Дуже важко завоювати серце дівчини, якщо чоловік невпевнений у собі. Мало того, що йому потрібно знати, що він шукає і як цього домогтися. Ще й дівчина хоче відчувати поруч із собою впевненого у своїх діях людини, що зможе правильно обрати курс сімейного човна. Хоча занадто велика самовпевненість теж нічого хорошого про чоловіка не розкаже.

Важко доводиться в житті і нерішучому людині. Такий чоловік не те що зробити пропозицію, але і познайомитися з жінкою побоїться. Хоча рішучість, в принципі, важлива не тільки для того, щоб обзавестися сім’єю, але і щоб просто побудувати своє життя, а не тинятися по ній, як по болоту. Причому дівчата дуже відчувають таку слабинку, оцінюючи її по-своєму, в основному, не на користь чоловіка.

У чоловікові важлива і його активність. Він повинен сам ініціювати не тільки знайомство з дівчиною, майбутнє побачення, але і цілком зважене рішення створити сім’ю. Не кажучи вже про те, що він повинен горіти, бути душею будь-якої компанії, щоб і для своєї дівчини стати найкращим.

Ніяк не обійтися чоловікові і без наполегливості. Він повинен навчитися доводити розпочату справу до логічного кінця. Будь це будівництво будинку або обіцянку влаштувати пікнік. Якщо чоловік не буде наполегливим, він не зможе заслужити повагу оточуючих, не кажучи вже про коханій дівчині. Хоча наполегливість не повинна переходити в упертість.

Також дівчата, а тим більше жінки з досвідом сімейного життя, цінують у чоловіках спокій. Якщо він не запальний, в будь-якій ситуації вміє зберегти рівновагу, не переходить на крик, залишається спокійним, не впадаючи в паніку, то така людина стане хорошим партнером. Правда, тут би не помилитися і не прийняти байдужість за спокій.

На думку жінок, саме такими основними рисами повинен володіти ідеальний чоловік. Звичайно, важко зробити себе таким, проте чого не зробиш заради того, щоб відповідати вимогам коханій! Чоловікові доведеться, можливо, істотно змінити свої звички, уподобання і навіть все своє життя, включаючи особисто себе. А жінці, щоб знайти супутника життя, доведеться напружити свій зір. Хоча часто саме такий чоловік знаходиться зовсім поруч, але помічають його вже набагато пізніше визначеного терміну, коли він раз і назавжди одружений, але, на жаль, не на искательнице ідеалу. І де були її очі раніше!