Недоторканність з Олеся Довгого профільний комітет ВР знімати не рекомендує (Відео)

ф1Попри те, що сам Олесь Довгий просив колег зняти з нього недоторканість, профільний комітет назустріч Довгому і ГПУ не пішов.

Недоторканість з Олеся Довгого просив зняти Генпрокурор України.

Йдеться про кримінальне провадження, порушене через виділення землі на Жуковому острові, ще коли Довгий працював у Київраді. У ГПУ заявили, що в діях Довгого вбачають ознаки злочину, передбаченого статтею 364 ККУ “зловживання владою”.

У регламентному комітеті ВР подання ГПУ видалось недостатньо аргументованим і переконливим.

“Комітет вважає, що подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича, підтримане та внесене до ВРУ генпрокурором України Луценком Юрієм Віталійовичем від 21 червня 2017 року №06-294 вихідний 17 містить істотні недоліки у частині обґрунтування зловживання народним депутатом Довгим О. С. владними повноваженнями на посаді секретаря Київської міської ради, а також у частині умислу щодо зловживання владними повноваженнями в інтересах третіх осіб”, – сказав заступник голови регламентного комітету Павло Пинзеник, додавши, що комітет прийняв рішення направити голові Ради це рішення, а також пояснення нардепа Довгого.

Як відбувалось засідання регламентного комітету – у відео ТСН.