Небезпека може таїтися навіть в урні для сміття, застерігають у Тернопільському СБУ (Відео)

P3090018-nТеракти можливі і на Тернопільщині, застерігає місцеве управління Служба Безпеки України.

Читайте також. Тернопілля: існує загроза вчинення диверсій на залізниці (Відео)

Бойові дії тривають на сході. Але цілком вірогідно, що вороги цілісності української держави можуть вдатися до терористичних актів й в інших областях України, в тому числі і на території Тернопілля. Про це йдеться у зверненні до тернополян Координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Тернопільській області.

Місцем проведення терактів зазвичай стають велелюдні місця: житлові багатоповерхівки, навчальні заклади, вокзали, громадський транспорт, зупинки, супермаркети, базари тощо, а також такі важливі об’єкти, як залізниця, водозабори, мости, дороги, лінії електропередач, газо- та нафтогони, підприємства,  що у виробництві використовують отруйні речовини. Координаційна група  Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Тернопільській області наголошує: вчасне виявлення можливої небезпеки може врятувати людські життя.

Читайте також. Щоб літній відпочинок для дітей минув безпечно – поради тернопільських рятувальників

До речі, вибухові пристрої можуть бути замасковані під будь-що, кажуть працівники СБУ, а підкладають вибухівку зазвичай у легкодоступні місця: підставні автомобілі, підсобні приміщення адміністративних і житлових будинків, двори, складські приміщення, урни для сміття.

Працівники СБУ закликають тернополян бути уважними. Помітивши предмети, які можуть виявитися вибуховими пристроями, а також людей, які підозріло поводяться, слід негайно дзвонити на «телефон довіри» Управління Служби Безпеки України – (0352) 52-90-00.

Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.