“Небесна сотня”: у Збаражі відзначають 20-річчя Устима Голоднюка

устимГерою «Небесної сотні» Устиму Голоднюку 12 серпня мало б виповнитися 20 років.

Тож у рідному місті хлопця – Збаражі упродовж трьох днів вшановуватимуть його світлу пам’ять. ІА «7 Днів-Україна» про це повідомили в оргкомітеті з відзначення цієї події.

Читайте також. Збараж просить Порошенка присвоїти бійцям “Небесної сотні” звання Героїв України

–  Запрошуємо до участі в заходах збаражан, жителів району та всіх, хто пам’ятає Устима і шанує наших Героїв, – кажуть в оргкомітеті.

План заходів такий:

-          10 серпня відбудуться спортивні турніри з футболу, волейболу і гирьового спорту. Центральний стадіон “Колос”.

-          11 серпня - участь молоді Збаража у плетінні гірлянди Шани для Героя. Збір підписів під Зверненням до Президента України про присвоєння Устиму Голоднюку, Назару Войтовичу та воїнам, полеглим за нашу свободу, звання Героїв України. Збір молоді - о 15 год. у сквері в центрі міста.

-          12 серпня – о 9 год. в Успенській церкві розпочнеться поминальна літургія до дня народження Устима Голоднюка. О 17 год. збір громади у вишиванках, з гірляндою, квітами, лампадками і прапорами на Майдані. Звідти Хресна хода рушить до могили Героя. На поминальному вічі біля могили Устима Голоднюка вшанують пам’ять Героїв «Небесної сотні», усіх борців за волю України. Початок віче на центральному кладовищі міста о 18 год.

Читайте також. Тернопілля ховає героїв: куля снайпера пробила каску Устима Голоднюка наскрізь (Відео)

Крім того, 1 вересня відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Устима Голоднюка на фронтоні школи №2 Збаража, де хлопець навчався. Також усіх запросять на експозицію, приурочену Героям «Небесної сотні» у шкільному музеї.