Не вистачає одного нардепа: офіційні видання опублікували список обраних народних депутатів

ВР-прапор над куполомПопри те, що переможець на одному виборчому окрузі ще не визначений, офіційні видання Верховної ради і Кабінету міністрів України за поданням ЦВК опублікували список народних депутатів, обраних на позачергових виборах 21 липня.

Як пояснили в ЦВК, офіційно опублікувати результати виборів Центральну виборчу комісію закон зобов’язує на пізняше, як на 20-й день після оприлюднення результатів. Оскільки час підтискав, то в Центрвиборчкомі вирішили опублікувати дані без одного народного депутата. Коли переможця виборів на 210-му мажоритарному виборчому окрузі встановлять, то ЦВК офіційно опублікує його дані в офіційних ЗМІ окремо.

Читайте також: Результати парламентських виборів від ЦВК: до повного складу ВР не вистачає одного нардепа (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», кандидат, який програє вибори на цьому окрузі з різницею у сотню голосів, оскаржив дії ЦВК у суді. Оскільки в результаті судового рішення народним депутатом може стати не той, якого встановила переможцем ЦВК, то щоб не створювати нової передумови для конфліту, прізвище обраного народним депутатом по 210-му виборчому округу ЦВК вирішила опублікувати згодом окремо.

Читайте також: Останній пішов: ЦВК прийняла всі протоколи з мокрими печатками, що дозволить встановити результати виборів до ВР

Повні ж списки обраних народних депутатів без одного можна вже зараз і тут прочитати у “Голосі України” та в “Урядовому кур’єрі“.

і не