“Не втрачаємо віри і революційного духу!” – гурт “Lama” приїде у Тернопіль

ламаКонцерт гурту «Lama» на підтримку нового альбому “Назавжди”, відкладений у лютому через події в Україні, відбудеться у ПК “Березіль” 14 березня. Початок – о 19 годині.

Квитки можна придбати в касі ПК “Березіль” і в ЦУМі (відділ «Konika»). Коштують вони від 60 до 180 грн. Телефони для довідок: 067-477-04-24, 063-749-57-74, 050-437-66-92. Номер у касу – 53-31-14.

Читайте також. У ювілей Шевченка в Тернополі згадували тих, хто загинув на барикадах Майдану (Відео, Фото)

– Мої любі тернополяни, дякуємо за віру і розуміння, обов’язково завітаємо до вас 14 березня, – звернулася солістка Наталія Дзеньків до прихильників у соціальних мережах. – Тримаємося, не втрачаємо віри і революційного духу!

Нагадаємо, гурт «Lama» виник у Києві у 2005. Лідером і засновником є солістка Наталія Дзеньків. Вона ж є автором частини пісень. Після виходу перших двох синглів “Менi так треба” (2006) і “Моє серце” (2007) гурт став популярним.

Читайте також. Майдан у Тернополі – місце, де можна почути новини, обстежитися, отримати допомогу (Фото, Відео)

– Одна з найпопулярніших поп-рок-команд в Україні – «Lama» виступить у Тернополі в рамках свого великого всеукраїнського туру на підтримку нового альбому “Назавжди…” – закликають тернополян прийти на концерт організатори виступу. – Пісні, які стали ознакою якості сучасної музики, ви почуєте у Палаці культури “Березіль” 14 березня! Нова сольна програма, живий звук 100%!

Додамо, що «Lama» підтримувала майданівців, навіть святкувала з ними Новий рік під революційною ялинкою. Наталія Дзеньків не змовчала і щодо ситуації Криму: “Ще нікому не вдавалося побудувати власне щастя на чужій крові, це – перший історичний факт. Україна – єдина соборна держава, це – другий. Сили, віри і натхнення всім нам!”

Довідково. В активі гурту – три альбоми: дебютний “Мені Так Треба” (2006 р.), “Світло і Тінь” (2008 р.), а реліз третього – “Назавжди” відбувся 1 листопада 2013 р. Активні учасники гурту «Lama»: Наталія Дзенькiв – соліст, автор лірики, Костя – гітара, Олег – бас-гітара, Ваня – барабани, Жека – клавішні.