“Не впадати у відчай зараз – вкрай важливо”, – каже тернополянин, який приєднався до батальйону “Січ”

StayuraГолова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра 25 липня вирушив добровольцем у батальйон особливого призначення “Січ”.

Він прийняв рішення допомогти захистити схід держави від окупантів, повідомили у прес-службі місцевого осередку партії.

Читайте також. Загинув наш земляк: 26-27 липня на Тернопільщині – Дні жалоби

– Ті, хто стоїть у перших рядах, хто веде активну боротьбу, повинні мати нашу підтримку, повинні знати, що за ними стоїть цілий народ. Ми беремо приклад з наших попередників, самі боремося і дітей своїх навчаємо боронити нашу землю. Не втрачати пильності, не розслаблятися і не впадати у відчай зараз вкрай важливо. Ми переможемо, бо з нами Бог і з нами Україна!” – каже пан Стаюра.

Читайте також. Тернополяни думали, як краще допомогти воякам, які захищають Україну

Нагадаємо, активіст Революції Гідності Володимир Стаюра був на передовій 18-19 лютого в Києві. Як керівник Штабу національного спротиву він допомагав забезпечувати усім необхідним військових в зоні АТО. Володимир Стаюра зробив перший благодійний внесок у розмірі 10 тис. грн для роботи оргкомітету Штабу національної оборони.

Довідково. Володимир Стаюра народився 1966 р. у селі Буцнів. З 2008 р. обіймав посаду заступника голови Тернопільської облорганізації ВО “Свобода” з питань партійної дисципліни. З 2012 р. – голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”. У національно-визвольному русі з кінця 80-х років ХХ століття. Брав активну участь у створенні “Народного Руху”, очолював осередок “Просвіти” на заводі “Оріон”. Наразі політик є успішним підприємцем, депутатом облради.